Dansen, zingen en springen! Eeki is jouw beste campingvriend
Samen met Eeki vakantie vieren belooft lol, energie en plezier! Benieuwd bij welke activiteiten hij allemaal aanwezig is? Kijk dan in het activiteitenprogramma. En wil je thuis alvast in de vakantiestemming komen? Dan hebben wij voor jou de enige echte Eeki kleurplaat. Veel plezier!
Hier vind je Eeki
Elk weekend en tijdens de vakantieperioden is Eeki er om jou te ontmoeten en te luisteren naar je avonturen. Je kunt hem soms tegenkomen als hij naar een jarige gaat of op zoek is naar dennenappels. Eeki houdt van de zon en de zomer, maar bij temperaturen boven de 30 graden blijft hij liever binnen.

Sport en spel loods
's Morgens om 10:00 uur zie je hem op het grote sportveld bij de loods dansen, waar hij rond 10:30 uur iedereen een dikke knuffel geeft.

Eeki's Verhalenhuis
En in de middag vind je hem bij zijn Verhalenhuis tegenover Bakkum Bites, waar hij om 16:30 uur de leukste voorleesverhalen vertelt.
Hoor je ook altijd die gave campingliedjes? Je kunt ze ook thuis of in je caravan beluisteren! De USB met alle 20 KDC liedjes koop je bij de receptie.
